Rona Nishliu, duket se shumë shpejt do të na befasojë me dicka të bukur.Këtë e ka thënë ajo vetë në faqen e saj në facebook, duke bërë thirrje fansave të bëhen 6000 para se ajo tw na shfaqw befasine.

Ndërkohë albumi i ri i grupit “NewPorn” në tracklistën e tij përmban një këngë me Rona Nishliun e titulluar “Milioner”. Këto ditë Rona ëshë e angazhuar në mbrëmje të shumta muzikore.

Në një prej tyre është fotografuar me dy shoqet e saj kolege, Vesën dhe Teutën. Të tri flakareshat kanë bërë një fotografi bashkë, duke kujtuar edhe këngën e përbashkët „flakareshë“, me të cilën janë paraqitur në festival në Tiranë.

Kjo këngë e Aidës dhe Armendit u pati dhënë vajzave një pikë të fortë të karakterit dhe seriozitetit në muzikë. Të trija pastaj kanë vazhduar karrierën secila më e sukseshme se tjetra dhe me stilet që absolutisht i dallojnë si këngëtare.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here