RonaKëngëtarja me zërin fantastik, Rona Nishliu ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor. Megjithatë, ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Rona para pak minutash ka postuar një foto në profilin e saj në Instagram ku shihet me babain e saj, shkruan Indeksonline.

“Hi hi nje top dhe babai”, ka shkruar Rona në foton e publikuar.Ndonëse në peshë, Rona duket shumë e lezetshme përkrah babait.

Rona Nishliu publikon një foto nga fëmijëria, ja si dukej ajo!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here