Rona Nishliu e “dashuruar” pas sporteve ujoreAjo njihet për zërin e saj të fortë, e cila ka bërë që të mbërrij shumë lartë në festivalin e Eurosong-ut.Bëhet fjalë për Rona Nishliun, e cila po shijon sukseset e arritura të koncerteve të titulluara “Me motive tona”, transmeton Telegrafi.

Por, këngëtarja së fundi ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet duke bërë sporte ujore.

Ndryshe, Rona ka paralajmëruar se në muajt e ardhshëm do të merret me projektet e reja, të cilat do të befasojnë edhe publikun dhe fansat e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here