Historia e dashurisë mes Fabrizio Coronës dhe Belen Rodriguez ka përfunduar. Ka qenë pikërisht modelja shumë e përfolur Rogriguez e cila ka pranuar këtë fakt për median.

Gjithashtu ajo është shprehur se nuk dëshiron të komentojë për jetën apo lidhjet e saj pasi sipas saj, vetëm ndikojnë negativisht në lidhje.

Gjithashtu mësohet se modelja ka lënë Coronën për t’u lidhur me balerinin Stefano De Martino, cili vetëm pak ditë më parë ka qenë i lidhur me këngëtaren Emma Marrone. Vetë këngëtarja ka deklaruar se historia e tyre kishte përfunduar si dhe që për këtë lidhje të ish të dashurit është informuar nga gazetat.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here