Robin Williams

Robin Williams do të jetë protagonist në filmin më të ri te “Touchstone”, “Wedding Banned”.

Projekti qe i perket zhanrit te komedise dhe romantikes, flet per nje cift te ndare qe marrin peng vajzen e tyre diten e marteses per ta larguar nga e njejta vuajtje qe ata kishin kaluar gjate marteses.

Por “rrembyesit” bien serish ne dashuri me njeri-tjetrin, ndersa jane ne ndjekje te policise.

Pjesa eshte shkruar nga Jack Amiel and Michael Begler (The Shaggy Dog), ndersa David Hoberman, Todd Lieberman, Nicole Rocklin dhe Blye Faust do te jene producentet e filmit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here