RobertiI fejuari i Norës, Roberti, ka pak kohë që ka bërë një mega tatuazh të ri në krahun e djathtë, duke e mbuluar atë të mëparshëm.

Me tatuazhin e ri, Roberti duket mjaft i “frikshëm”, mbase vetëm në sipërfaqe, pasi brenda në shpirt duket të jetë një djalë xhentil, që me Norën ka krijuar një histori të bukur dashurie dhe si çift po i rezistojnë kohës.

Këto ditë Roberti i ka blerë Norës një dhuratë të shtrenjtë “Swarovski” për të shënuar 5 vjetorin e fejesës me një dedikim të veçantë “Ti je me të vërtetë një bekim nga Perëndia… Faleminderit që je partneri im, e dashura ime dhe miku im. Gëzuar Përvjetorin e 5-të!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here