Robert Pattinson mendon se ai do të ndryshonte stilin e jetës nëse do të duhej të bënte aktrim pa rroba, pasi ai nuk mund të konkurrojë me yllin e Twilight, Taylor Lautner.

Ylli britanik shpeshherë është pyetur për trupin e tij dhe se pse nuk tregon muskujt e tij në Twilight, ndërsa tani ai zbulon se nuk mund t’i afrohet trupit impresiv të aktorit dhe kolegut të tij në po të njëjtin film, Taylor Lautner.

“Unë do të duhej të bëja ndryshim të jetës time nëse do të duhet të bëja aktrim pa rroba. Por, duket se secili aktor në botë ëshët në gjendje të bëjë një skenë të Taylor Lautner përpos meje. Nuk e di pse. Ose duhet të mbash trupin për të qenë aktor, ose mos u bëj aktor dhe bëhu i shëndoshë. Unë po e mbaj aq sa mundem, por nuk kam trupin e Lautner”, u shpreh Pattinson.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here