Dy këngëtaret e njohur bëjnë “xing”.

Të gjithëve ju kujtohet kur pas disa bashkëpunimeve të suksesshme me Lindonin dhe Florianin, Adrian Gaxha publikoi këngën “My Girl” në bashkepunim me Franques.

Edhe ajo që u pëlqye shumë në këtë klip ishte edhe lokacioni ku kishin xhiruar, një vend mahnitës që ndodhet në Shkup dhe quhet Kozjak. Por duket se edhe në klipin e ri te publikuar nga Nora në bashkëpunim me Robert Berishën, kanë bërë “xing” me këngëtarin Adrian Gaxha në lidhje me lokacionin ku duket mjaft bukur.

Epo tani me siguri menduan se nuk do kuptohet por jo emisioni “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani foli për këtë ‘xing’ mes dy artistëve. Dhe kjo gjë mund të shihet edhe në foton më poshtë./intv.al/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here