Robert Berisha xhiron klipin e parëRobert Berisha megjithëse pjesë e skenës muzikore prej vitesh, tashmë ka vendosur të hyjë si këngëtar.

Kënga e parë e tij do të vijë e realizuar me videoklip, xhirimet e të cilit kanë nisur sot nga produksioni “Entermedia” dhe po realizohen në Prishtinë, transmeton Indeksonline.

“Made in Albania” mban titullin kënga, e cila pritet të publikohet brenda pak ditësh.

Kënga është ritmike ndërsa Roberti ka paralajmëruar se pas kësaj kënge do të vijë me një tjetër këngë ritmike gjatë muajit korrik.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here