Robert Berisha ka sjellë këngën e tij më të re që mban titullin “Vetëm fjalë”.

Një këngë me elemente orientale që pritet të pëlqehet në masë të madhe nga fansat e muzikantit të njohur.

Klipi i xhiruar në shkretëtire dhe kënga një baladë interesante, është një kombinim i qëlluar nga ana e Robertit.

Për anën vizuale është kujdesur produksioni Video Art.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here