Këngëtari i njohur është në përgatije të projektit më të ri muzikor.Berisha me anë të një fotografie të shpërndarë në Instagram ka njoftuar fansat e tij se kënga e re do tëlansohet së shpejti, shkruan Indeksonline.

“Këngë e re dhe video”, ka shkruar shkurt ai në përshkrimin e fotografisë.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here