Robert Berisha ka blerë shtëpi të re, po Nora a do shkojë të jetojë aty?Prej disa kohësh çifti Nora Robert është vënë në qendër të vëmendjes mediatike. Mediet kanë nisur prej kohësh aludimet për një ndarje të mundshme të çiftit, ose disa problemeve të marrëdhënie.

Megjithatë shpesh Roberti e ka mohuar, kurse Nora ka qëndruar në heshtje. Në evente të ndryshme të kohëve të fundit, Nora ka qënë e vetme dhe në pushime ka shkuar vetëm me vajzën dhe të ëmën, ose me mikeshat e saj.

Që në ditëlindjen e Renee- së ata nuk janë parë më bashkë, e ndërsa Nora e shpërndau këngën e Robertit në Instagramin e saj, u krijua ideja se gjërat po shkonin mirë.

Megjithatë Roberti godet sërish. Në Snap ka postuar një foto në të cilët shkruar: “My new place”, për shtëpinë e fotografuar.

A do të shkojë Nora të jetojë me të në shtëpinë e re?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here