Patris Berisha sot publikoi një imazh të ëmbël bashkë me Tunën dhe djalin.

Patris Berisha dhe Tuna Sejdiu po kalojnë çaste të mrekullueshme pranë njëri-tjetrit.

Çifti ishin veshur në veshje sportive, ndërsa po shijonin ditën me diell në natyrë bashkë me vogëlushin e tyre.

Image

F

Këtë fotografi e ka pëlqyer edhe vëllai i Patrisit, Roberti, i cili kishte bërë bujë me një deklaratë lidhur me Tunën.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here