Robbie Williams i ka kërkuar falje fansave për anullimin e koncertit në Danimarkë si rezultat i një helmimi të rëndë nga ushqimi.

Këngëtari postoi një foto (në Twitter) në krevatin e një spitali ku ai po kurohet. Duke postuar foton 37 vjeçari tha: “Hej njerëz. Faleminderit për mesazhet dhe dashurinë tuaj. Unë akoma nuk jam jashtë rrezikut por ndihem më mirë.

Më vjen keq që po zhgënjej fansat e mi. Më vjen me të vërtetë keq”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here