Robbie Williams po ndjek hapat e bashkëkombësit të tij Liam Gallagher, duke lansuar një linjë mode.

Anëtari i “Take That” ka bërë të ditur se në muajin shtator do të debutojë me linjën e tij të modës të quajtur “Farrell”, sipas gjyshit të tij, Jack Farrell.

Koleksioni i tij i parë do të përmbajë bluza, xhaketa, triko dhe kapela, ndërsa këngëtari shpreson që veshjet e tij të shndërrohen në hit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here