Robbie Williams ka njoftuar në ueb-faqen zyrtare se ai dhe gruaja e tij, Ayda Field, po presin fëmijën e parë së bashku.

“Do të kemi foshnje! Unë dhe Ayda do të bëhemi prindër këtë vit”.

“Tashmë jam i dashuruar në atë personin e vogël që po rritet në barkun e nënës. Mezi pres të bëhem baba”, ka shkruar këngëtari britanik.

Çifti është martuar në vitin 2010, ndërsa ky është fëmija i tyre i parë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here