Robbie Williams raportet se është bërë baba për të parën herë, pasi gruaja e tij, aktorja Ayda Field, ka sjellë në jetë një vajzë.

Lajmi është konfirmuar përmes sajtit zyrtar të ish-anëtarit të grupit Take That, ku shkruhet:

“Është Theodora Rose Williams, e njohur me emrin përkëdhelur Teddy…. E lindur në ora 3.33 pasdite më 18.9.12, 3.3 kilogramë… Foshnja, nëna dhe babai janë shkëlqyeshëm…. Faleminderit për urimet më të mira”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here