Rob Kardashian, ka shprehur edhe njëherë simpatinë dhe vlerësimin e tij për Rita Oran, nëpërmjet një postimi në Twitter.

“Rita Ora faleminderit që gjithmonë më përkrah dhe faleminderit që je femra me vullnetin më të madh për punë, të cilën kam takuar ndonjëherë. Faleminderit”, ka shkruar Rob.

Vëllai i Kim Kardashian, edhe më parë ka shprehur simpatinë e tij për këngëtaren kosovare Rita, madje, është raportuar shpeshherë për një lidhje të mundshme mes të dyve, por, këtë gjë Rita e ka mohuar duke thënë se janë vetëm miq

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here