Këngëtarja Rita Ora, megjithëse ka mohuar publikisht lidhjen me Rob Kardashian, ky i fundit vazhdon të shfaqë dashurinë ndaj saj.

Nëpërmjet rrjetit social Twitter, Rob ka shprehur mallin e tij për Ritën, duke publikuar një fotografi të këngetares dhe motrës së saj, Elena Ora.

Rita aktualisht është e angazhuar me turneun e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. /Indeksonline/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here