Rites i pëlqen Justin BieberiPor muzika dhe talenti i saj nuk janë e vetmja arsye, e popullaritetit gjithnjë e me shume ne rritje te yllit, Rita Ora.

Gjersa pardje ajo darkonte, e madje flinte me yllin amerikan Gerard Butler, dje festonte Shën Valentinin me një DJ. Yoni Laham, sot ato flasin për një afere tjetër me një personazh po ashtu të famshëm.

Sipas tyre, biondja 23-vjeçare ka deklaruar në një emision radiofonik se ka një admirim të veçantë për Justin Bieber “Më pëlqen se si është përfshirë, se si po rritet dhe si po e zhvillon karrierën. Më ka bërë vërtet ta admiroj për mënyrën se si e udhëheq veten”.

Flitet se menjëherë pas ndarjes me Calvin Harris, Rita pati një aventurë tepër të këndshme në Meksiko me Justin. Gjithsesi, ende s’mund të thuhet nëse ka dashuri të vërtetë mes tyre, apo ishte thjesht një gjë kalimtare.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here