Ata vërtetë kanë qenë miq të vjetër falë edhe këngës së famshme të tyre, e cila në atë vit në festivalin e RTVSH-së bëri një bujë të madhe me titull “Ma ke prish gjumin e natës”.

Por, siç e shihni në këtë foto këngëtarët Sabri Fejzullahu dhe Ledina Çelo janë ritakuar dhe kanë kërcyer e kënduar mjaft në një spektakël të mbajtur në Zvicër “Miss dhe Mister Universi shqiptar” . Dihet që këngëtari është shumë xhentil ndaj kolegeve, e sidomos ndaj Ledinës bukuroshe e cila edhe në këtë mbrëmje është dukur thuajse perfekt. burimi: Vip.Info

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here