Këngëtari Korab Shaqiri ka paralajmëruar këngën e tij të radhës të titulluar “Ritakimi”.

Pak ditë më parë Korabi ka qenë së bashku me ekipin e tij në Ohër, për të xhiruar videoklipin e kësaj kënge.

Xhirimet, e realizuara nga produksioni “Pink Moon”, tashmë kanë përfunduar dhe videoklipi pritet të lansohet së shpejti.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here