Rita ua falë shtëpinë 1.8 milionëshe prindërveKëngëtarja e famshme, Rita Ora, ka vendosur që prindërve të saj, Besnik dhe Vera t’i dorëzojë çelësat e shtëpisë së saj që kushton 1.83 milion euro dhe gjendet në veri të Londër.

Rita tha për “Free Radio” se arsyeja pse kishte vendosur ta falë shtëpinë ishte se ajo nuk kishte kohë të kalonte kohë në 6 banjat e shtëpisë.

“Ata kanë nevojë për atë më shumë se unë. Unë në fakt nuk jam kurrë në një vend”, tha Ora për Free Radio.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here