Rita tregon të brendshmet 24 vjeçarja, Rita Ora ka përformuar të shtunën në “Wembley” të Londrës në “Capital FM Summertime Ball”.Më shumë se performanca e Orës, ajo që ka rënë në sy dhe mori vëmendje ishin të brendshmet e saj.

Ora e ndezi skenën, por duket se bëri lëvizje të tepruara duke treguar më shumë se ç’ duhet.

Ajo performoi këngën e saj më të re “Poison” dhe disa këngë të tjera, të cilat u kënduar nga të pranishmit në koncert, transmeton Klan Kosova.

Rita tregon të brendshmet

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here