Ajo zakonisht është e freskët dhe tepër e qeshur, në formë perfekte por jo në Japoni.

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora është fotografuar këtë të premte në aeroportin e Tokyo me një fytyrë të lodhur, me rrathë poshtë syve.

E megjithatë Rita Ora nuk e kursen buzëqeshjen duke vënë më pas syze të errëta për të mbuluar sytë e lodhur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here