Rita Ora, karakterizohet nga dëshira për të qënë ndryshe gjithmonë në paraqitjen e saj sidomos kur është fjala për diçka speciale.

Për të festuar përvjetorin e 111-të departamentit të dyqanit Bergdorf Goodman në Nju York , Rita Ora mbërrin me një pamje të re që ka habitur të gjithë.

21 vjeçarja elegante përveç urimeve të saj ka marë dhe kritika lidhur me tatuazhet e saj që në një veshje të tillë do të ishin më mirë të mos ishin.

Në ceremoninë e përurimit edhe emra të tjera të ekranit qenë shndërruar në ikona bukurie.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here