Rita Ora, çdo herë e më shumë po tenton që ta bëj krenar vendin e saj, Kosovën.

Nëpërmjet një postimi në Twitter, pak minuta me pare, ajo iu ka drejtuar fansave në gjuhën shqipe, duke i uruar mirëseardhje në turneun e saj ne Amerike, i cili nis nga 23 deri më 30 tetor.

Rita gjithmonë e thekson se sa shumë është e lidhur me Kosovën dhe këtë e ka dëshmuar në mënyra të shumta.Ndërkaq, së shpejti pritet të dal edhe klipi i “Shine Ya Light”, i gjiruar në Prishtinë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here