Rita shkëlqen në galanë e amfARRita Ora ka zbarkuar në Kanë për galanë e përvjetshme kinematike kundër AIDS, amfAR.Rita ka veshur fustan të kuq nga koleksioni më i ri i ‘Marchesa’ dhe stoli nga Lorraine Schwartz.

Ajo është shoqëruar me modelet Kendall Jenner e Jourdan Dunn ndërsa është takuar edhe me Sienna Miller dhe Jake Gyllenhaal, kolegun e filmit ‘Southpaw’, transmeton Koha.net.

Rita gjithashtu ka folur për luftën kundër Sidës në skenë gjatë darkës bashkë me Robin Thicke./Koha.net/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here