Aktorja dhe producentja 51-vjeçare Rita rusic, vazhdon që të jetë në qendër të paparacëve të mediave të ndryshme, teksa është duke pushuar nëMiamime të dashurin e saj disa vite më të ri në moshë.

Kësaj here, duket se ajo e ka ekzagjeruar paksa me kostumin e banjës, duke qenë se ka qenë shumë i vogël për përmasat e saj.

Aq san ë disa momente, i zbulonte dhe gjokset.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here