Rita Ora, kohëve të fundit është shfaqur pothuajse kudo dhe këtë herë imazhi i saj shfaqet në ballinën e revistës britanike GQ Magazine, me mbishkrimin “Të gjitha shikimet drejt Rita Orës”.

Biondja bukuroshe ka realizuar një set fotografishë mjaft tërheqëse, derisa është duke u bërë gati për albumin e saj debutues.

Në intervistën për këtë revistë, Rita ka zbuluar disa nga këshillat që ia ka dhënë mentori i saj Jay Z në rrugën drejt suksesit si dhe ka folur rreth popullaritetit që gëzon.

Këngëtarja nga Kosova ka komentuar titullin e albumit , “Ora” duke thënë: “Është emri im, por “ora” në gjuhën time e ka kuptimin e kohës dhe mua më është dashur shumë kohë për të punuar këtë album. Rreth tre vite!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here