Ajo është në kulmin e suksesit të karrierës së saj.

Sapo ka përfunduar xhirimet e klipit për këngët fundit e cila do të publikohet së shpejti, është nominuar për tre kategori në “MTV Music Awards” dhe ka një axhendë të tejmbushur me koncerte në të gjithë botën.

Me gjithë këto punë Rita Ora përton të ngrihet nga krevati! Kështu ajo ka vendosur t’i dhurojë vetes një ditë punë pa lëvizur e duke I kryer të gjitha me telefon. “Duke punuar nga krevati. Kjo është fantastike! Unë e dua vërtetë punën time”, shënon ajo në “Twitter”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here