Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora ka hyrë në finale për tu zgjedhur femra e vitit.

Revista prestigjioze, “Rolling Stone”, në garën e saj të nisur para disa muajsh ka publikua rezultatet e finales.

Kësisoj Rita Ora ka marrë vota të mjaftueshme dhe nëse fiton ajo do të bëhet shqiptarja e parë që do të zërë vend në ballinën e revistës ku kanë dalë yje të shumta.

Vitin e kaluar kishte dalë Adele ndërsa në vitin 2010 kishte dalë Lady Gaga.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here