Rita pa të brendshme në restorantRaportuan që këngëtarja shqiptare pas një viti të stërngarkuar, ka ndarë për vete disa ditë pushim.Por, Rita Ora sërish ka qenë në qendrën e vëmendjen me fotografitë që ka publikuar në llogarinë personale në Instagram.

Këngëtarja shihet teksa merr poza dhe bën “stila” nëpër restorant. Gjithashtu shihet duke ekspozuar fundshpinën dhe me dorën e majtë mban krahun e djathtë, transmeton Telegrafi.

Sipas medieve britanike, bukuroshja nuk kishte të brendshme gjatë darkës në një prej restoranteve të brigjeve të plazheve të Miamit.
Kujtojmë se linjat fantastike të trupit të saj i ka zbuluar në plazhet e bukura kaliforniane të SHBA-së.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here