Ju ndoshta nuk keni dëgjuar ende për të por vitin e ardhshëm në të njëjtën kohë askush prej jush nuk do të ketë mbetur pa dëgjuar për emrin e Rita Oras.

Mediat britanike e ngrejnë lart me superlativa shqiptaren e cila ka firmosur me Jaz-Z’s Roc Nation, e njëjta kontratë si Rihanna dhe pavarësisht se ajo pohon se është ndikuar nga Gwen Stefani në mënyrën e veshjes, gjithçka ngjan në fakt me Rihanna.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here