Rita Ora zbulon sekretin e bukurisëAtë rrallë herë na ndodh ta shikojmë të pa grimuar dhe revistat e ndryshme botërore e kanë shpallur gjatë këtij viti si një ndër femrat më me stil në botë.

Gjatë një interviste të fundit, Rita Ora ka treguar se nuk i pëlqen të shfaqet në publik e pa grimuar.Madje, këngëtarja shqiptare tregon edhe një ndër sekretet e saja që ka të bëjë me buzëkuqin, transmeton Telegrafi.

Sipas Ritës, buzëkuqi ‘Oh My Gloss!” është shumë i rehatshëm dhe qëndron deri në gjashtë orë në ditë.
Ndryshe, këngëtarja ka pasur një koncert madhështor në shtetin aziatik të Vietnamit, ndërsa aktualisht është kthyer në Londër për Krishtlindje.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here