Rita Ora vjen me foto provokuese para pasqyrës Rita Ora vazhdon të mbetet në trend me veshjet dhe për këtë komentohet në mediat botërore rozë.

Por, së fundi këngëtarja shqiptare është dukur mjaft provokative me rastin e publikimit të disa fotografive në rrjetet sociale.

Rita shfaqet para pasqyrës duke mbajtur njërin gjoks me dorë pothuajse të zbuluar, e cila gjë u kritikua prej ndjekësve të saj, transmeton Telegrafi.

Pavarësisht kësaj, prishtinasja duket aq provokuese sa edhe bukur në fotografinë bardhë e zi.

Ndryshe, këngëtarja vshtë duke punuar në projekte të reja muzikore, të cilat do t’i publikon gjatë muajve të ardhshme. /Telegrafi/

https://www.instagram.com/p/BTU5xTjFl9Y/?taken-by=ritaora

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here