Rita Ora vishet si leopardRita Ora është parë dje në Los Anxhelos duke shëtitur rrugëve të qytetit. Bashkë me të ishte një mashkull shtatëgjatë identiteti i të cilit nuk është mësuar.

Sigurisht se ideja e parë është se ky mashkull mund të jetë i dashuri i saj.

E veshur me një fustan me ngjyrë leopardi, Rita duket se ka tentuar të fshehej nga paparacit me kapelën dhe syzet e saj në kokë.

Rita Ora vishet si leopard

 

Rita Ora vishet si leopard

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here