Rita Ora uron nënën për ditëlindjen me një fotografi të vjetërKëngëtarja kosovare me famë botërore Rita Ora ka marrë tashmë vëmendjen e medieve jo vetëm për këngët dhe klipet e saj, por edhe për jetën private të saj.

E njohur si femer e suksesshme dhe të fortë në arritjen e qëllimeve, ndërsa mbrapa saj ka treguar se e ka gjithmonë familjen të cilët i qëndrojnë gjithmonë mbrapa për ta mbështetur në rrugën e saj.

Rita e ka postuar një fotografi të vjetër, ku ajo shihet shumë e vogël. Me këtë foto ajo ia ka uruar ditëlindjen nënës së saj./indeksonline/

Rita Ora uron nënën për ditëlindjen me një fotografi të vjetër

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here