Rita Ora tregon sutienat në rrugët e Hollivudit Rita Ora po punon shumë për promovimin e turit të saj të ardhshëm në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Për këtë arsye, 24-vjeçarja u sigurua që të ishte në qendër të vëmendjes kur doli për një shëtitje në Hollivud, të shtunën në mbrëmje.

Këngëtarja me origjinë nga Kosova u pa vetëm me reçipeta dhe një palë pantallona portokalli.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here