Rita Ora tregon prapanicënYlli i muzikës pop, Rita Ora, ka surprizuar sërish me veshjen e saj.

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare është shfaqur mbrëmjen e së shtunës në Los Angeles për fotoshotingun e radhës me një veshje vërtet ekstreme, ku nuk ka lënë fare vend për imagjinatën.

Me një fustan të bardhë tyl dhe xhaketë të zezë sipër, Rita ka nxjerrë në shesh prapanicën.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here