ritaoraKëngetarja shqiptare Rita Ora u shfaq në sfilatën e fundit të modës së Burberry duke veshur një bluze ku ishte e stampuar modelja dhe mikja e saj Cara Delevingne, me të cilët thuhet se është e dashuruar.

Burimi: Vipat.info

1 Koment

  1. oo my good e bukur pa asni vrejtje….po nuk po kuptuoj pse me nje vajz te dua rita oraaaaaaaaaaaaaaaaaa numer1 je

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here