Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, ka publikuar videon e saj më të re, “Radioactive”. Me një videoklip ndryshe nga çfarë është paraqitur më parë, ajo duket më sensuale dhe provokuese. Kjo këngë vjen sërish si prodhim i “Roc Nation” dhe ka nisur të ndiqet dhe të komentohet mjaft nga fansat e Orës në YouTube.  Ndonëse këto kohë Rita është diskutuar mjaft në media për shkak të historisë së saj me Rob Kardashian, nuk e ka penguar këngëtaren të vijojë karrierën, duke ndezur para pak ditësh gjysmë-finalen e X-Factor Britani dhe tani duke publikuar videon më të re.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here