Rita Ora s’i mban lotëtSi anëtare e jurisë së “X Factor”-it, Rita Ora nuk i mbajti lotët të shtunën kur u detyrua të vendoste për një nga konkurrentet më të mira.

Shqiptarja shpërtheu në lot kur duhej të vendoste për fatin e studentes Shianne Phillips. Nick Grimshaw dhe Cheryl Fernandez Versini i kishin thënë po 24-vjeçares, kurse Simon Cowell i tha jo.

Edhe Rita Ora vendosi me vështirësi ta linte atë jashtë garës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here