Rita Ora si gjithmonë seksiRita është e njohur për stilin e saj të veçantë dhe Rita Ora goditi edhe këtë herë me pamjen e saj, derisa u pa në aeroport.

25vjeçarja është parë duke u larguar nga italia, pas shfaqjes për Tezenis, në verona, për Milan Fashion Week, që është fytyra e këtij brendi, transmeton Bota Sot.

Rita dukej mjaft seksi, me një bluzë të tejdukshme të zezë, që tregonte sytjenat e zeza.

Këngëtarja kishte veshur poashtu një fund me ngjyra, një palë çizme të zeza dhe flokët i kishte mbledhur e mbante syze dielli.

Bukuroshja shqiptare mori mjaft vëmendjen me paraqitjen e saj.

Rita Ora si gjithmonë seksi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here