Rita-OraRita Ora është femra më sexy e vitit në botë.Këtë mendim e kanë ndarë dhjetëra mijëra lexues të gazetës Express në Britani.

Ora ka arritur të dalë në krye të listës, duke e mundur kështu bukuroshen Michelle Keegan dhe fituesen e vitit të kaluar, Kate Upton, transmton Klan Kosova.

Rreth këtij fakti këngëtarja shqiptare me famë botërore është shprehur e kënaqur, aq sa një pjesë të artikullit e ka ndarë me fansat në Instatgram.

Rita Ora shpallet femra më seksi në botë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here