Rita Ora shndriti mbrëm në X Factor Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora edhe një herë ka shkëlqyer në shoun Brtianik.Rita Ora ka shndritur edhe këtë mbrëmje në natën e rezultateve në talent shoun X Factor UK.

Rita ka veshur një palë pantallona të ngjitura, të bardhë ndërsa ka shpalosur gjoksin dhe flokët i janë përshtatur për mrekulli.

Ndërkaq, Rita ka shpëtuar dy nga vajzat e saj konkurrente, ndërsa Lousia dhe Lauren janë kandidate serioze për fitore këtë vit.

Rita Ora shndriti mbrëm në X Factor

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here