Rita Ora shkëlqen në të kuqeAjo konfirmoi këtë javë se do të jetë nikoqire e America’s Next Top model, duke zëvendësuar Tyra Banks.

Dhe, natyrisht, Rita ishte veshur për të lënë përshtypje, teksa po shkonte për të xhiruar në Big Apple, të premten, transmeton Bota Sot.

Këngëtarja dukej e mahnitshme në një fustan të kuq, deri tek gjuntë, teksa po linte apartamentin e saj në New York, për tu drejtuar tek xhirimet.

Pavarësisht motit të nxehtë, Rita dukej e freskët, me pamjen elegante që kishte.

Rita Ora shkëlqen në të kuqe

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here