RitaKëngëtarja e njohur Rita Ora çdo ditë po bëhet më e dashur për publikun,raporton Gazeta Kosova Sot Online.

Ajo për pak kohë ka arritur të ngjitet në majat e top listave botërore, përveç që korri sukses në muzikë ajo ka qenë pjesë edhe në disa filma të njohur , anëtare e jurisë në X Faktor dhe imazh i shumë markave të njohura botërore.

Rita mbrëmë ka marrë pjesë në Grammy  e veshur me një fustan të zi ky në sy bien linjat e saj seksi,ajo  ditë më parë ka ndryshuar edhe ngjyrën e flokëve dhe për tu përshtatur  në fytyrë i ka bërë edhe vetullat të cilat i kishte të zeza.

Rita Ora shkëlqen në Grammy

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here