Rita Ora shkëlqen në eventin e HilfigerBashkë me të dashurin e saj Ricky Hil, ajo u pa tek po merrte pjesë në një event të Hilfiger, për t’i ndihmuar kështu “vjehrrit” të saj dizajner, në hapjen e një butiku në Paris.

Rita, njihet si një ndjekëse e modës dhe e çmendur pas brendeve të njohura.

Kështu që Rita Ora iu bashkëngjit të dashurit të saj, në hapjen e lokalit të ri të babait të Ricky-t, i cili është pronari i brendit të famshëm “Tommy Hilfiger”.

 

Ky është lokali i dytë i hapur në kryeqytetin e Francës nga Tommy Hilfiger, transmeton Dailymail.

Ajo kishte veshur një Pallto të gjatë të lëkurës, e cila iu përshtat mjaftë mirë me stilin e saj. Për herë të parë këtë model të palltos e kishte veshur modelja Gigi Hadid, në javën e modës në Neë York.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here