Rita Ora shkëlqen në Bambi Awards,fiton një ndër çmimet kryesore në BerlinRita Ora ka marrë gjithë vëmendjen në mbrëmjen glamuroze në Berlin.Ylli nga Kosova ka bërë që të gjithë sytë dhe vëmendja të jetë tek ajo, me të hyrë në tepihun e kuq të shtruar me rastin e ndarjes së çmimeve kryesore të nga mediet në Gjermani.

Rita është paraqitur si një princeshë me fustanin nga koleksioni pranverë 2016 i Marchesa, me grimin jo shumë të rëndë dhe flokët e kapur me kujdes në çdo detaj, transmeton lajmi .net.

Artistja ka fituar një nga çmimet kryesore të mbrëmjes, pasi mediet në Gjermani kanë vendosur se Rita është ‘Muzikantja më e mirë botërore e vitit’.

Rita Ora shkëlqen në Bambi Awards,fiton një ndër çmimet kryesore në Berlin
Me këtë rast ajo edhe ka performuar disa nga hitet e saj më të fundit, në një skenë me plot ndriçim.

Rita Ora shkëlqen në Bambi Awards,fiton një ndër çmimet kryesore në Berlin

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here